Svet-Stranek.cz
Astrofotografie - Jan Filip

Výrobky - zakázková výroba, prosím čtěte pozorně text v rámečku!:Amatérská astrofotografie

Výrobky - zakázková výroba, prosím čtěte pozorně text v rámečku!

Na tomto místě uvádím některé výrobky, které mohu na požádání vyrobit nebo mi doma přebývají. Mějte prosím na paměti, že se jedná o zakázkovou, kusovou výrobu, vždy je nutná domluva. Téměř u všech výrobků, pokud není uvedeno jinak, preferuji osobní odběr, konkrétně u řady počítačů RS.

Objednávkový formulář funguje pouze jako projevením zájmu o konkrétní výrobek, není to závazná objednávka. Po jeho vyplnění a odeslání obdržíte nejprve email o potvrzením objednávky, následně Vás budu kontaktovat dalším emailem, kde budou podrobnější informace o výrobku a pak domluvíme další podrobnosti. Teprve po výslovném odsouhlasení obou stran považuji dohodu za uzavřenou.

Pokud ale nechcete vyplňovat formulář, nemusíte. Stačí dát vědět emailem, ozvat se na Twiteru, Facebooku, Instagramu a podobně. Jako hlavní komunikační kanál pro tyto účely, považuji email. V ostatních skupinách může dotaz zapadnout a nemusím si ho všimnout. Obvyklá moje reakční doba na odpověď je do 48 hodin.

Uvedené ceny jsou orientační a podléhají výkyvům v cenách součástek, dopravy apod. Po projeveném zájmu se dozvíte aktuální, závaznou cenu, včetně přibližného termínu dodání. Cena může být o něco vyšší, než zde uvedená, ale také třeba i nižší. Vždy při projeveném zájmu kontroluji aktuální ceny a dostupnost.

Při výrobě požaduji 50% zálohy ceny součástek, pokud neuvedu jinak.

Poslední aktualizace cen: 22.11.2021
návštěvníků stránky
celkem135 134
tento týden160
dnes44